טיפול בהומיאופתיה קלאסית מתאים לכל שלבי החיים

מינקות החל עוד בהריון, ילדות וגיל ההתבגרות, בשלות ונערות, שלבים ומשברים במעברי החיים השונים בגילאים שונים כמו גיל ההתבגרות, המעבר וגיל הזהב.

 

 

ההומיאופתיה מתייחסת לכל המאפיינים המיוחדים שיש לכל שלב, משבר או מחלה בהתאם לתלונה. מאחר וההומיאופתיה מתייחסת לכל האדם כשלם היא יכולה להעניק טיפול למגוון רחב מאוד של תלונות – דלקות שונות כמו באוזניים ובגרון, בעיות עור, (תפרחות לסוגיהן), הפרעות במערכת העיכול כמו עצירויות ושלשולים, קוליטיס, בעיות מפרקים , דלקות מפרקים ותנועתיות שלהם, הפרעות שנובעות ממערכת השלד, הפרעות נוירולוגיות עצביות, הפרעות הקשורות למערכת השתן כמו דלקות שלפוחית השתן, מגוון בעיות גניקולוגיות שונות אצל האשה במהלך המחזור ולפניו, במהלך ההריון, בעיות הורמונאליות, הפרעות בשינה, חרדה והפרעות קשב וריכוז אצל ילדים ואצל בוגרים - אלה רק חלק מדוגמאות יותר שכיחות בהן הומיאופתיה מטפלת.

 

 

 

יתרונות הטיפול ההומיאופתי

הטיפול ההומיאופתי עובד בהרמוניה עם כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף כדי לשפר את בריאותו. בהומואופתיה קלאסית הטיפול הוא פרטני ולא מתייחס למחלה כאוסף של התוויות כלליות. הומאופתיה קלאסית מטפלת בכל סוגי התסמינים – נפשיים, רגשיים, מנטליים וגופניים – ומוצאת להם את הטיפול האופטימלי על בסיס העיקרון "דומה בדומה מרפא". רמדיס הומיאופתיות במינון מינימלי הן עדינות ועוצמתיות בעת ובעונה אחת. הרמדיס ההומיאופתיות אינן ממכרות .